Załoga

 O nas słów kilka….

 

Muzyczny rejs rozpoczęliśmy w 2011 roku. Założyciel zespołu – Andrzej obrał kurs na muzykę morską. Śpiewamy, gramy i tworzymy klasyczne szanty jak i proste piosenki żeglarskie. Chociaż mieszkamy daleko od morza, bo na lubelszczyźnie, czujemy ten rodzaj muzyki i staramy się oddać jej klimat. Pierwszy koncert zagraliśmy w roku 2013 a potem to już wiatr w żagle: koncerty dla małej i dużej publiczności, występy w plenerach, festiwale i konkursy z nagrodami. W październiku 2014 na horyzoncie ukazała się nasza pierwsza płyta pt.: „Marzenie o wielorybie”, która zawiera także nasze debiutanckie utwory. Marzymy nie tylko o wielorybie ale też by nasz rejs trwał jak najdłużej. Chcemy płynąć dalej tym kursem i zapraszamy Wszystkich do udziału w naszej przygodzie!

________________________________________________________________________________________________

                                         Wojtek Mazurkiewicz

 zdj Kossakowski

zdj Kossakowski

Gra na akordeonie, gitarze oraz śpiewa. Strażak w stanie spoczynku, miłośnik mechaniki i motoryzacji pod każdą postacią. Próbuje panować nad aranżem utworów oraz ich całościowym wyrazem, co najlepsze nieźle mu to wychodzi. Dusza kolega choć wybuchowy. Problem aby nie znaleźć się w pobliżu w czasie eksplozji. Zespołowy technik, konstruktor, wynalazca, nagłośnieniowiec itp. Od lat kocha się w tej samej dziewczynie z którą ma dwie córki. W składzie od początku. Zamieszkały w Lubartowie.

________________________________________________________________________________________________

 

                                      Jan „Benzyna” Iwanek

Od zawsze śpiewał (pod nosem) i polewał (paliwa). Już nie polewa ale wciąż śpiewa. Obdarzony ciepłym barytonem i dobrym sercem. Przykładny mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Mieszkaniec Lubartowa.

 

_________________________________________________________________________________________________